Products List

Odporové dráty

Zobrazuji všech 16 výsledků

Odporový drát pro řezání polystyrenu

Drát pro řezání polystyrenu

Odporový drát je základním nástrojem pro řezání polystyrenu. Naše styrofoamové řezačky jsou vybaveny drátem nejvyšší kvality. Používáme chromniklový drát NiCr 80:20, což je slitina chromu a niklu. Díky svým fyzikálním vlastnostem je tento řezací drát odolný, odolný proti zlomení, teplu a nemagnetický. Vyznačuje se vysokou odolností proti korozi a je několikanásobně odolnější než dráty obsahující železo ve svém složení. Díky své dlouhé životnosti zajišťuje delší provoz stroje pomocí i jednoho drátu. S HOT-CUT řezáním polystyrenu odporovým drátem je rychlé a přesné.

Vyhrazený řezací drát pro polystyren

Díky slitině niklu a chrómu je odporový drát pro řezání polystyrenu zárukou stabilních pracovních podmínek a udržení správné teploty. Nabízíme především dráty na řezání polystyrenu o průměru 0,7 mm, určené pro naše jednotlivé stroje. Navíc máme řezací drát kanthal D, 0,6 mm.

Řezací dráty z polystyrenu určené pro stroje HOT-CUT jsou vhodné i pro jiné stroje tohoto typu jako náhrada. V naší nabídce jsou také zařízení na řezání polystyrenu a sady na opravy strojů na řezání polystyrenu. Obsahují odporový drát (4 ks), tažnou pružinu (2 ks) a vypínač (1 ks). Díky nim si můžete být jisti, že údržba vašich zařízení bude rychlá a bezproblémová. Pokud si nevíte rady, jaký polystyrénový řezací drát vybrat nebo máte nějaké dotazy – kontaktujte nás!

Seznamte se s našimi Řezačkami polystyrenu .

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro